Korduma Kippuvad Küsimused

[/vc_toggle]
1) Juhul, kui on tegu KOHAL (GGWP laos): oleva kaubaga, siis jõuab teie tellitav kaup 1-3 tööpäeva (E-R) jooksul.
2) Kulleriga kauba toimetamine võtab üldjuhul aega 1-3 tööpäeva (E-R) pärast kauba GGWP lattu jõudmist.
Esindusest ostetud tooteid me üldreeglina tagasi ei osta seega palume veenduda enne ostu sooritamist, et toode on teile sobilik ja vajalik. E-poest ostes on eraisikust tarbijal võimalik toode 14. päeva jooksul tagastada kui see on avamata pakendis ja kasutamata. Täpsemalt lugege palun meie e-poe kasutuslepingust ja “14-päevane tagastusõigus” sektsioonist mis on üleval meie kodulehel.
Üldreeglina tuleks teha meile ettemaks kas ülekandega või jaepoes kohal sularahas või kaardimaksega.
Tellimus läheb töösse peale makse laekumist meie pangakontole ning üldreeglina kulub selleks tööpäevadel kuni paar tundi, sõltuvalt pankadevahelisest arveldusest, nädalavahetusel kauem. Maksekorralduse alusel me kaupa ei väljasta.
See tähendab, et arvutil ei ole tavapärast Microsoft Windows operatsioonisüsteemi eelpaigaldatud. Soovitame sellisele arvutile ka Windows alati juurde osta, võite julgelt meie klienditeenindajalt selle koha pealt nõu või lisainfot küsida.
Jah, kodulehel olevad hinnad sisaldavad juba käibemaksu.
Arvel/tellimusel on kaupade hinnad ilma käibemaksuta, käibemaks on lisatud arve lõpus, arve kogusumma on koos käibemaksuga.

Iga toode on individuaalne ja võtab aega sõltuvalt laos olevate komponentide keerukusest ja saadavusest. Keskmiselt 4-8 tööpäeva, ilma kojutoomiseta.

Jah, teeme koostööd erinevate liisingufirmadega ja pakume järelmaksuteenust. Limiidi kontrollimiseks vajame sinult ainult sinu isikukoodi. Saate selle saata meie e-posti aadressile või vestelda saidil oleva agendiga.


Saate esitada tellimuse Internetis. Saatekulu sõltub valitud tootest ja riigi piirkonnast. Samuti, kui soovite lepingut sõlmida, saab seda teha digitaalselt.