Meist

OÜ Cryptotech on aastal 2019 loodud Eesti kapitalil põhinev ettevõte.

Oleme entusiastid Eestist, kes otsustasid avada oma kaubamärgi. GGWP projekt ei ole mitte ainult veebipood kõigile Eesti mänguritele väikestest suurteni, vaid ka täisväärtuslik mänguportaal meie sotsiaal meedias, kust igaüks leiab kasulikku infot nii mängimise kui arvuti edenemise kohta.

Meie põhiülesanne on pakkuda igale mängijale kvaliteetseid seadmeid ja mängutarvikuid alates produktiivsest mänguarvutist kuni mängulaudade ja toolideni. Oleme spetsialiseerunud arvutite, komponentide, arvutitarvikute ja lisaseadmete müügile. Meie klientideks on arvutientusiastid ja ka paljud oma ala professionaalid, kes tegelevad näiteks heli- ja videotöötluse või projekteerimisega ning vajavad seetõttu erilahendusi.

Töötame üle Eesti, Läti, Leedu, Soome ja Rootsi.

GGWP on Eesti üks suurim sülearvutite, video kaartide ja nende juurde kuuluvate lisaseadmete müüja. Tootevalikust leiab ka parima kvaliteediga klaviatuure, hiiri, kõrvaklappe, võrguseadmeid ja palju muud. Pakume mugava valiku tarneviise, seejuures kiiret ja muretut kättesaamise võimalust meie esinduskaupluses.

Tallinnas, Lõõtsa tn 5 on meil peakontor koos laoga, kust teostame otsetarned klientideni.

OÜ Cryptotech põhiväärtused:

• Kogemus: suur osa meie kollektiivist on koos töötanud juba üle neli aasta. Me teame, mida me teeme! Iga
• Pühendumus: meie eriline tähelepanu kuulub kliendi rahulolule. Seetõttu panustame pidevalt ka teeninduskultuuri kõrgesse tasemesse ning teenindajate professionaalsusesse.
• Mugavus: võimalikult lihtne ja informatiivne ostukeskkond. Kõik meie kaubad on arusaadavalt kategoriseeritud, nende kohta on saadaval võimalikult täpne tooteinfo.

INFO:
Telefon: +372 5871 5871
Info & tellimused e-post: info@ggwp.ee

Turundus ja koostööpakkumised:
Telefon: +372 5871 5871
Email: info@ggwp.ee
OÜ Cryptotech ei paku rahalist toetust